Kontakt

Behöver ni support eller vill diskutera nya lösningar? Chatta, ring 0650 - 12210 eller maila oss nedan så återkommer vi så fort som möjligt


Telefon
0650 - 122 10
E-post
info@apptech.se
Support
support@apptech.se
Adress
Apptech 24 AB
Sjötullsgatan 9
824 50 Hudiksvall


Kristofer Håde

VD & utvecklingsansvarig

kristofer@apptech.se

Andreas Stagliano

Produktägare för Timekeeper

andreas@apptech.se

Magnus Forsberg

Projektledare/digital form

magnus@apptech.se

Tilda Amré

Webbutvecklare

tilda@apptech.se

Josefine Nilsson

Webbutvecklare

josefine@apptech.se

Sebastian Cedendahl

Systemutvecklare

sebastian@apptech.se

Gustav Gunnarsson

Systemutvecklare

gustav@apptech.se

Nicklas Öst

Systemutvecklare

nicklas@apptech.se

Joakim Wik

Systemutvecklare

joakim@apptech.se

Ronnie Furuskog

Systemutvecklare

ronnie@apptech.se

Christian Larsen

Föreningssupport

christian@apptech.se

Tommy Nyberg

Föreningssupport

tommy@apptech.se

Jenny Engman

Ekonomiansvarig

jenny@apptech.se

Heli Kallio

Administration

ekonomi@apptech.se

Menu